Kurumsal

Hakımızda

A

macımız insanlar arasındaki kırgınlık ve kavgaları önlemek Bina yönetimini profesyonel olarak yapmak, tecrübesizlik nedeni ile boşa giden harcamaları önlemek, tecrübelerimizi binalara aktarmak ve istihdam yaratmak.

Kurulduğumuz günden beri Rabbimizin lütfu, dostların teveccühü ve personelimizin özverili gayretleri ile gücümüze güç katarak bu günlere ulaştık, birlikte çalıştığımız Müşavir ve Avukat kadromuzla sizlere daha iyi hizmet vermenin gayreti içindeyiz. Bu nedenle web sitemiz ile şeffaf ve güvenilir bir şirket olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Bina sakinleri kendilerine verilen şifreyle web sitemiz üzerinden binalarının hesaplarına, gelir-gider dökümlerine bakıp bilânçolarını görebilmekte ayrıca kendi borçlarını, ödemelerini, kalan borçlarını, sıcak su sayaçlarının sarfiyatını izleyebilmektedir.

Kurulduğumuz günden bu güne kadar siz değerli dostlarımızın tavsiyelerini hiç göz ardı etmedik, kendimize ışık yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.. Tahsilâtlarınızı daha kolay, zamanında ödeyebilmeniz için online Ödeme sistemimizi açmış bulunmaktayız. Daha iyi hizmet sunabilmek için Siz müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayarak, en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik. Bunun size verdiğimiz hizmetin kalitesini arttıracağını biliyoruz.

Nice yıllar birlikteliğimizin devamını temenni ediyoruz.

Size Bir Telefon Bir E-mail Kadar Yakınız!

shadow
Özdemir Bina Yönetim
1
Hoş geldiniz size nasıl yardımcı olabilirim?